Forum

Powrót Klucz publiczny

K.

Katarzyna .....

28

Opublikowałam przetarg nieograniczony na miniPortalu, wygenerował mi się klucz publiczny, ale nie mogę go pobrać.
Na liście poniżej mojego postępowania są też dwa postępowania, w których nie można pobrać klucza publicznego, natomiast powyżej jest postępowanie i już można pobrać klucz publiczny.
Co jest? Czy to problem systemowy, co mam w takiej sytuacji zrobić?
Opublikowałam przetarg nieograniczony na miniPortalu, wygenerował mi się klucz publiczny, ale nie mogę go pobrać. Na liście poniżej mojego postępowania są też dwa postępowania, w których nie można pobrać klucza publicznego, natomiast powyżej jest postępowanie i już można pobrać klucz publiczny. Co jest? Czy to problem systemowy, co mam w takiej sytuacji zrobić?
0
2019-05-07 13:28 0

M.

Mateusz .....

1

Proponuję na początek skorzystać z innej przeglądarki internetowej. Jeżeli dalej jest problem można sprawdzić na innym komputerze. W ostateczności telefon, email do UZP miniPortal@uzp.gov.pl.
Proponuję na początek skorzystać z innej przeglądarki internetowej. Jeżeli dalej jest problem można sprawdzić na innym komputerze. W ostateczności telefon, email do UZP miniPortal@uzp.gov.pl.
0
2019-05-07 14:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy