Forum


Powrót Wezwanie do uzupełnienia dokumentów art 26 ust. 2 pzp

I.

Ilona .....

3

Proszę o pomoc. Jestem po otwarciu ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej( miniportal ePUAP). Mam przygotowane wezwanie do uzupełnienia dokumentów na podstawie art 26 ust. 2 dla wykonawcy najwyżej ocenionego. Proszę o informację czy takie wezwanie po jego zeskanowaniu i podpisaniu mogę wysłać do wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej gdyż dopuściłam taką formę komunikacji czy jednak powinnam wysłać je za pomocą formularza dostępnego na ePUAP i podpisać kwalifikowanym podpisem.
Nadmieniam iż w trakcie prowadzonego postępowania wykonawca prowadził korespondencję z Zamawiającym za pomocą poczty elektronicznej.
Proszę o pomoc. Jestem po otwarciu ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej( miniportal ePUAP). Mam przygotowane wezwanie do uzupełnienia dokumentów na podstawie art 26 ust. 2 dla wykonawcy najwyżej ocenionego. Proszę o informację czy takie wezwanie po jego zeskanowaniu i podpisaniu mogę wysłać do wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej gdyż dopuściłam taką formę komunikacji czy jednak powinnam wysłać je za pomocą formularza dostępnego na ePUAP i podpisać kwalifikowanym podpisem. Nadmieniam iż w trakcie prowadzonego postępowania wykonawca prowadził korespondencję z Zamawiającym za pomocą poczty elektronicznej.
0
2019-05-08 11:09 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Jeżeli zapisane jest w SIWZ, że korespondencja drogą mailową - to wysyłamy mailem.
Jeżeli zapisane jest w SIWZ, że korespondencja drogą mailową - to wysyłamy mailem.
0
2019-05-08 11:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy