Forum


Powrót aneks do umowy

M.

Marta .....

2

Czy zamawiający może dokonać aneksu umowy w trakcie jej trwania zwiększając maksymalną wartość umowy?
Czy zamawiający może dokonać aneksu umowy w trakcie jej trwania zwiększając maksymalną wartość umowy?
0
2019-05-13 08:32 1

J.

Jacek .....

Fachowiec 849

Może jak najbardziej, ale tylko w przypadku gdy przewidział to w umowie, albo na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2-6 ( o ile są spełnione przesłanki)
Może jak najbardziej, ale tylko w przypadku gdy przewidział to w umowie, albo na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2-6 ( o ile są spełnione przesłanki)
0
2019-05-13 09:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy