Forum


Powrót pracownik któremu powiarzono wszystkie zadania kierownika zamawiającego

KE.

Kinga Ewa .....

0

Mam pytanie do Was odnośnie osoby której powierzono wszystkie czynności przewidziane dla kierownika zamawiającego. Czy taka osoba może być członkiem komisji przetargowej? I jeżeli wszystkie czynności czyli przygotowanie i przeprowadzenie postępowania to także podpisanie SIWZ i umowy przez tą osobę?
Mam pytanie do Was odnośnie osoby której powierzono wszystkie czynności przewidziane dla kierownika zamawiającego. Czy taka osoba może być członkiem komisji przetargowej? I jeżeli wszystkie czynności czyli przygotowanie i przeprowadzenie postępowania to także podpisanie SIWZ i umowy przez tą osobę?
1
2016-09-21 06:00 0

S.

Sławomir .....

21

Moim zdaniem - nie może być członkiem komisji przetargowej. Patrz art. 20 ustawy - sam sobie przedstawia propozycje?
Jeśli takie czynności powierzono członkowi komisji - to na czas trwania pełnomocnictwa ten członek komisji powinien być usunięty z Komisji.
Moim zdaniem - nie może być członkiem komisji przetargowej. Patrz art. 20 ustawy - sam sobie przedstawia propozycje? Jeśli takie czynności powierzono członkowi komisji - to na czas trwania pełnomocnictwa ten członek komisji powinien być usunięty z Komisji.
1
2016-09-21 09:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy