Forum


Powrót Ogłoszenie przetargu przy użyciu miniPortalu - prosze o pomoc

A.

Aleksandra .....

3

Witam :-) Muszę pilnie ogłosić przetarg powyżej progu (pierwszy od czasu elektronizacji, więc czuję się w tym trochę zagubiona). Oczywiście posiadamy konto w BZP ale nie mamy konta na ePUAP więc nie posiadamy Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Czy aby ogłosić przetarg potrzebuję utworzyć sobie konto ne ePUAP (można utworzyć konto firmowe czy każdy pracownik tworzy je osobiście)?
Poza tym czy mogę poprosić link do przykładowej SIWZ (chodzi o zapisy dot. miniPortalu).
I jeszcze jedno: jak wygląda teraz komunikacja między Wykonawcą a Zamawiającym, jeśli chodzi o zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi (robi się to przy wykorzystaniu miniPortal czy normalnie emailowo i umieszczając je na stronie internetowej Zamawiajacego?).
Proszę o poradę jak krok po kroku ogłosić postępowanie.
Witam :-) Muszę pilnie ogłosić przetarg powyżej progu (pierwszy od czasu elektronizacji, więc czuję się w tym trochę zagubiona). Oczywiście posiadamy konto w BZP ale nie mamy konta na ePUAP więc nie posiadamy Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Czy aby ogłosić przetarg potrzebuję utworzyć sobie konto ne ePUAP (można utworzyć konto firmowe czy każdy pracownik tworzy je osobiście)? Poza tym czy mogę poprosić link do przykładowej SIWZ (chodzi o zapisy dot. miniPortalu). I jeszcze jedno: jak wygląda teraz komunikacja między Wykonawcą a Zamawiającym, jeśli chodzi o zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi (robi się to przy wykorzystaniu miniPortal czy normalnie emailowo i umieszczając je na stronie internetowej Zamawiajacego?). Proszę o poradę jak krok po kroku ogłosić postępowanie.
0
2019-05-17 09:40 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1043

Konto na e-Puapie musicie mieć jeżeli chcecie realizować postępowanie przy użyciu miniportalu. Co do zapisów SIWZ i obejrzeniu krok po kroku jak działa miniportal polecam stronę UZP:
https://www.uzp.gov.pl/e-zamowienia2/miniportal, tam są wyjaśnienia oraz przykładowe zapisy.
Konto na e-Puapie musicie mieć jeżeli chcecie realizować postępowanie przy użyciu miniportalu. Co do zapisów SIWZ i obejrzeniu krok po kroku jak działa miniportal polecam stronę UZP: https://www.uzp.gov.pl/e-zamowienia2/miniportal, tam są wyjaśnienia oraz przykładowe zapisy.
0
2019-05-17 10:27 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy