Forum


Powrót Protokół a druk ZP-1

M.

Monika .....

18

Czy kierownik zamawiającego, który zatwierdza protokół postępowania musi składać oświadczenie z art. 17 ust. 2?
Czy kierownik zamawiającego, który zatwierdza protokół postępowania musi składać oświadczenie z art. 17 ust. 2?
0
2019-05-22 11:15 0

KM

Karolina Misztal

13

Nie, jeśli nie wykonuje czynności w postępowaniu (łącznie z podpisaniem umowy).
Nie, jeśli nie wykonuje czynności w postępowaniu (łącznie z podpisaniem umowy).
0
2019-05-22 12:05 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy