Forum


Powrót Stowarzyszenie składa ofertę

M.

Marcin .....

5

Czy osoby wchodzące w skład komisji rewizyjnej również składają zaświadczenie KRK na potwierdzenie nie podleganiu wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 14 Pzp.? Moim zdaniem tak, ale nigdy nie miałem do czynienia ze stowarzyszeniem.
Czy osoby wchodzące w skład komisji rewizyjnej również składają zaświadczenie KRK na potwierdzenie nie podleganiu wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 14 Pzp.? Moim zdaniem tak, ale nigdy nie miałem do czynienia ze stowarzyszeniem.
0
2019-06-04 08:57 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 721

1. Jakie to jest stowarzyszenie , zwykłe, czy rejestrowe? Zgodnie z ustawą o stowarzyszeniach komisja rewizyjna jest organem kontroli wewnętrznej, a nie organem nadzoru. Czytając literalnie art. 24 ust. 1 pkt. 14 pzp i ustawy o stowarzyszeniach członek komisji rewizyjnej nie jest członkiem organu nadzorczego. Ja bym nie badała KRK tych osób.
1. Jakie to jest stowarzyszenie , zwykłe, czy rejestrowe? Zgodnie z ustawą o stowarzyszeniach komisja rewizyjna jest organem kontroli wewnętrznej, a nie organem nadzoru. Czytając literalnie art. 24 ust. 1 pkt. 14 pzp i ustawy o stowarzyszeniach członek komisji rewizyjnej nie jest członkiem organu nadzorczego. Ja bym nie badała KRK tych osób.
0
2019-06-04 09:16 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy