Forum


Powrót Zamówienie awaryjne

M.

Marta .....

3

Witam. POMOCY . Firma ochroniarska wyłoniona w przetarrgu zeszła z obiektu, bo wykonawca nie płaci im pieniędzy. Trzeba natychmiast zawrzeć umowę z kimś innym. Jak to zrobić, na jakiej podstawie prawnej i na jaki czas mogę udzielić tego zamówienia, bo przecież będe musiała ogłosić nowe postępowanie a to potrwa. Z góry dziekuję za cenne odpowiedzi :)
a i jeszcze jedno pytanko, czy w jednym postępowaniu mogę zrobić podział na części na dwie usługi ochrony na dwa rożne obiekty i rózne okresy realizacji, czy jednak biorąc pod uwagę różne okresy realizacji zamówienia zrobić dwa odrębne postępowania ???
Witam. POMOCY . Firma ochroniarska wyłoniona w przetarrgu zeszła z obiektu, bo wykonawca nie płaci im pieniędzy. Trzeba natychmiast zawrzeć umowę z kimś innym. Jak to zrobić, na jakiej podstawie prawnej i na jaki czas mogę udzielić tego zamówienia, bo przecież będe musiała ogłosić nowe postępowanie a to potrwa. Z góry dziekuję za cenne odpowiedzi :) a i jeszcze jedno pytanko, czy w jednym postępowaniu mogę zrobić podział na części na dwie usługi ochrony na dwa rożne obiekty i rózne okresy realizacji, czy jednak biorąc pod uwagę różne okresy realizacji zamówienia zrobić dwa odrębne postępowania ???
0
2019-06-12 14:17 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 861

Pani Marto nie rozumiem kto komu nie płaci? Wykonawca podwykonawcy, czy zamawiający wykonawcy?
Pani Marto nie rozumiem kto komu nie płaci? Wykonawca podwykonawcy, czy zamawiający wykonawcy?
0
2019-06-12 14:37 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy