Forum


Powrót Zatrzymanie wadium

J.

Justyna .....

0

Witam,
Czy Zamawiający zatrzymuje wadium w przypadku nie uzupełnieni oświadczenia o braku przynależności do grupy kapitałowej?
Witam, Czy Zamawiający zatrzymuje wadium w przypadku nie uzupełnieni oświadczenia o braku przynależności do grupy kapitałowej?
0
2019-06-13 11:04 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 697

Czy wezwanie o uzupełnienie było z art. 26 ust. 3 pzp. oraz czy ta oferta jest najwyżej oceniona?
Czy wezwanie o uzupełnienie było z art. 26 ust. 3 pzp. oraz czy ta oferta jest najwyżej oceniona?
0
2019-06-13 11:44 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy