Forum


Powrót wiedza i doświadczenie

A.

Anna .....

Fachowiec 133

pytanie banalne, ale zdarza się że w nawale pracy mam amnezję. Zobowiązanie podmiotu trzeciego dołącza się do oferty. Ale bada się dopiero po ocenie ofert, czyli u tego wykonawcy który zdobył najwięcej punktów? I jeszcze jedno pytanie - jeżeli podmiot trzeci powołuje się na wiedzę i doświadczenie, to oznacza np. że użycza swojej roboty budowlanej i swoich referencji dla wykonawcy, który ma spełnić warunek postawiony przez Zamawiającego, że w okresie ost. 5 lat wykonał określoną robotę budowlaną. Nigdzie teraz nie ma w ustawie w warunkach o wiedzy i doświadczeniu. Coś tam jest tylko w art. 22a ust. 4 mowa o kwalifikacjach, doświadczeniu..
pytanie banalne, ale zdarza się że w nawale pracy mam amnezję. Zobowiązanie podmiotu trzeciego dołącza się do oferty. Ale bada się dopiero po ocenie ofert, czyli u tego wykonawcy który zdobył najwięcej punktów? I jeszcze jedno pytanie - jeżeli podmiot trzeci powołuje się na wiedzę i doświadczenie, to oznacza np. że użycza swojej roboty budowlanej i swoich referencji dla wykonawcy, który ma spełnić warunek postawiony przez Zamawiającego, że w okresie ost. 5 lat wykonał określoną robotę budowlaną. Nigdzie teraz nie ma w ustawie w warunkach o wiedzy i doświadczeniu. Coś tam jest tylko w art. 22a ust. 4 mowa o kwalifikacjach, doświadczeniu..
0
2019-06-16 13:03 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1043

Odp. na pyt. 1 TAK,
Odp. 2 Warunki są opisane w art. 22a ust. 1b pkt 3 dot. zdolność techniczna i zawodowa - to jest ze starego "wiedza i doświadczenie"
Odp. na pyt. 1 TAK, Odp. 2 Warunki są opisane w art. 22a ust. 1b pkt 3 dot. zdolność techniczna i zawodowa - to jest ze starego "wiedza i doświadczenie"
0
2019-06-17 10:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy