Forum


Powrót czy Zamawiający może nie publikować odpowiedzi na platformie w zamian za publikację na swojej www

M.

Michał .....

1

Pytanie w zasadzie jak w temacie wątku, z tym że rozszerzam o info., że pytania zadawane były tylko przez platformę.
Czy Zamawiający nie miał obowiązku poinformować o odpowiedziach na platformie? Czy tylko publikacja na www swojej go usprawiedliwia?
Dziękuję za konsultację.
Pytanie w zasadzie jak w temacie wątku, z tym że rozszerzam o info., że pytania zadawane były tylko przez platformę. Czy Zamawiający nie miał obowiązku poinformować o odpowiedziach na platformie? Czy tylko publikacja na www swojej go usprawiedliwia? Dziękuję za konsultację.
0
2019-06-27 10:55 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 986

Art. 38 ust. 2 nadal obowiązuje, czyli pytania z wyjaśnieniami zamieszcza na stronie internetowej, razem z SIWZ.
Art. 38 ust. 2 nadal obowiązuje, czyli pytania z wyjaśnieniami zamieszcza na stronie internetowej, razem z SIWZ.
0
2019-06-27 11:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy