Forum


Powrót Wizja lokalna a oświadczenie z art. 17

H.

Hubert .....

21

Dzień dobry. Jak byście Państwo postąpili w następującej sytuacji. W przetargu nieograniczonym powyżej progów UE zamawiający zastrzegł w SIWZ, że ,,zaleca się dokonania wizji lokalnej". Jeden z wykonawców zwrócił się z pytaniem o możliwość odbycia wizji lokalnej na którą zamawiający wyraził zgodę. W wizji uczestniczył przedstawiciel wykonawcy oraz pracownik zamawiającego, który nie jest członkiem komisji przetargowej w tym postępowaniu. Pracownik zamawiającego podpisał też protokół z odbycia wizji. Czy w takiej sytuacji odebralibyście Państwo oświadczenie z art. 17 ?
Dzień dobry. Jak byście Państwo postąpili w następującej sytuacji. W przetargu nieograniczonym powyżej progów UE zamawiający zastrzegł w SIWZ, że ,,zaleca się dokonania wizji lokalnej". Jeden z wykonawców zwrócił się z pytaniem o możliwość odbycia wizji lokalnej na którą zamawiający wyraził zgodę. W wizji uczestniczył przedstawiciel wykonawcy oraz pracownik zamawiającego, który nie jest członkiem komisji przetargowej w tym postępowaniu. Pracownik zamawiającego podpisał też protokół z odbycia wizji. Czy w takiej sytuacji odebralibyście Państwo oświadczenie z art. 17 ?
0
2019-06-28 07:56 0

J.

Jagoda .....

49

Skoro pracownik zamawiającego nie jest członkiem komisji przetargowej, ale... wizja lokalna to czynność w postępowaniu... Jako sekretarz komisji przetargowej przygotowałabym druk oświadczenia dla tego pracownika - istnieje bowiem pewne ryzyko.
Skoro pracownik zamawiającego nie jest członkiem komisji przetargowej, ale... wizja lokalna to czynność w postępowaniu... Jako sekretarz komisji przetargowej przygotowałabym druk oświadczenia dla tego pracownika - istnieje bowiem pewne ryzyko.
0
2019-06-28 08:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy