Forum


Powrót Aneksowanie wartościowe umowy - co z BZP?

J.

Joanna .....

32

Czy jeśli do zawartej w ubiegłym roku umowy ( na ponad 2 lata) na usługę wywozu odpadów będzie aneks zwiększający wartość o blisko 50%, to czy informację o tym daję do BZP jako ogłoszenie o zmianie umowy?
Czy jeśli do zawartej w ubiegłym roku umowy ( na ponad 2 lata) na usługę wywozu odpadów będzie aneks zwiększający wartość o blisko 50%, to czy informację o tym daję do BZP jako ogłoszenie o zmianie umowy?
0
2019-07-01 13:30 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Jeżeli zmiana umowy jest na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2 i 3 to trzeba zamieścić w BZP lub przekazać Urzędowi publikacji UE ogłoszenie o zmianie umowy - art. 144 ust. 1 c ustawy PZP
Jeżeli zmiana umowy jest na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2 i 3 to trzeba zamieścić w BZP lub przekazać Urzędowi publikacji UE ogłoszenie o zmianie umowy - art. 144 ust. 1 c ustawy PZP
0
2019-07-01 15:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy