Forum


Powrót Zasady wprowadzania zmian wysokości wynagrodzenia określone w art. 142 ust. 5

K.

Krzysztof .....

3

Czy w przetargu na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego należy wprowadzać zapisy dotyczące zmiany wynagrodzenia określone w art. 142 ust. 5 ?
Czy w przetargu na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego należy wprowadzać zapisy dotyczące zmiany wynagrodzenia określone w art. 142 ust. 5 ?
0
2019-07-02 08:46 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 848

Nie, ponieważ zmiany te nie mają wpływu na koszt wykonania zamówienia przez wykonawcę.
Nie, ponieważ zmiany te nie mają wpływu na koszt wykonania zamówienia przez wykonawcę.
0
2019-07-02 08:53 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy