Forum


Powrót Oświadczenie z art. 17 ust. 2 PZP a zamówienie z wolnej ręki

M.

Malwina .....

10

Dzień dobry,
przeprowadziliśmy zamówienie z wolnej ręki, ponieważ w postępowaniu przetargowym nie wpłynęła żadna oferta.
Czy w tym trybie również osoby wykonujące czynności powinny złożyć oświadczenie z art. 17 ust. 2 PZP?
Pozdrawiam :)
Dzień dobry, przeprowadziliśmy zamówienie z wolnej ręki, ponieważ w postępowaniu przetargowym nie wpłynęła żadna oferta. Czy w tym trybie również osoby wykonujące czynności powinny złożyć oświadczenie z art. 17 ust. 2 PZP? Pozdrawiam :)
0
2019-07-03 08:38 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Oczywiście że tak, zamówienie z wolnej ręki to jest odrębne postępowanie i tutaj też trzeba oświadczenia składać.
Oczywiście że tak, zamówienie z wolnej ręki to jest odrębne postępowanie i tutaj też trzeba oświadczenia składać.
0
2019-07-03 08:47 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy