Forum


Powrót uczelnia wyższa jako wykonawca

J.

Jagoda .....

49

Kto w przypadku państwowej uczelni wyższej, jest obowiązany do złożenia KRK dla potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z art. 24 ust. 1 pkt 13-22 i art. 24 ust 5 pkt 5 i 6?
Czy w przypadku uczelni państwowej zgodnie z Ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Art. 17. 1. Organami uczelni: 1) publicznej – są rada uczelni, rektor i senat), składają wszyscy czy tylko niektórzy?
Kto w przypadku państwowej uczelni wyższej, jest obowiązany do złożenia KRK dla potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z art. 24 ust. 1 pkt 13-22 i art. 24 ust 5 pkt 5 i 6? Czy w przypadku uczelni państwowej zgodnie z Ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Art. 17. 1. Organami uczelni: 1) publicznej – są rada uczelni, rektor i senat), składają wszyscy czy tylko niektórzy?
0
2019-07-09 09:56 0

J.

Jagoda .....

49

Podbijam pytanie...
Czy ktoś z Państwa miał już kiedyś do czynienia z uczelnią wyższą, która złożyła ofertę w postępowaniu powyżej progów unijnych?
Czy KRK składał rektor, czy może cały senat i rada uczelni? W skład organów kolegialnych wchodzą nie tylko pracownicy uczelni, ale także studenci. Organy te są dość liczne. Wymóg złożenia przez wszystkich wydaje się być zbyt wygórowany.
Czy ktoś z Państwa zna jakieś interpretacje w tym zakresie?
Podbijam pytanie... Czy ktoś z Państwa miał już kiedyś do czynienia z uczelnią wyższą, która złożyła ofertę w postępowaniu powyżej progów unijnych? Czy KRK składał rektor, czy może cały senat i rada uczelni? W skład organów kolegialnych wchodzą nie tylko pracownicy uczelni, ale także studenci. Organy te są dość liczne. Wymóg złożenia przez wszystkich wydaje się być zbyt wygórowany. Czy ktoś z Państwa zna jakieś interpretacje w tym zakresie?
0
2019-07-11 08:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy