Forum


Powrót Wyjaśnienia treści SIWZ, a oświadczenie składane na podstawie art. 17 ustawy Pzp

A.

Anna .....

16

Czy inna osoba pomagająca w udzielaniu odpowiedzi na pytania Wykonawcy dotyczące treści SIWZ (np. projektant), nie biorąca udziału w innych czynnościach w postępowaniu po otwarciu ofert w powinna złożyć oświadczenie na podstawie art. 17 ustawy Pzp?
Czy inna osoba pomagająca w udzielaniu odpowiedzi na pytania Wykonawcy dotyczące treści SIWZ (np. projektant), nie biorąca udziału w innych czynnościach w postępowaniu po otwarciu ofert w powinna złożyć oświadczenie na podstawie art. 17 ustawy Pzp?
0
2019-07-09 14:16 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Jeżeli przygotowywała treść odpowiedzi to oczywiście musi złożyć takie oświadczenie.
Jeżeli przygotowywała treść odpowiedzi to oczywiście musi złożyć takie oświadczenie.
0
2019-07-09 15:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy