Forum


Powrót art. 144 ust. 1 pkt 6

K.

Krystian .....

6

Witam,

Umowa na dostawę środków czystości zawarta w trybie przetargu nieograniczonego.
W formularzu cenowym (załączniku do umowy) jest z 20 pozycji. Łączna wartość umowy to 90 000 zł brutto.

Czy na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy pzp mogę zawrzeć aneks na zwiększenie ilości jednej pozycji np środka do mycia podłóg?

Czy zgodnie z art. 144 ust. 1 pkt 6 łączna wartość zmian ma być mniejsza niż 10% w stosunku do wartości całej umowy czyli 90 000 zł czy wartości tej jednej pozycji z formularza np środka do mycia podłóg (8 000 zł), którą chcemy zwiększyć ?

pozdrawiam
Witam, Umowa na dostawę środków czystości zawarta w trybie przetargu nieograniczonego. W formularzu cenowym (załączniku do umowy) jest z 20 pozycji. Łączna wartość umowy to 90 000 zł brutto. Czy na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy pzp mogę zawrzeć aneks na zwiększenie ilości jednej pozycji np środka do mycia podłóg? Czy zgodnie z art. 144 ust. 1 pkt 6 łączna wartość zmian ma być mniejsza niż 10% w stosunku do wartości całej umowy czyli 90 000 zł czy wartości tej jednej pozycji z formularza np środka do mycia podłóg (8 000 zł), którą chcemy zwiększyć ? pozdrawiam
0
2019-07-15 07:18 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Myślę że nie ma problemu jeśli spełniacie ten warunek. Gorzej jakbyście chcieli rozszerzyć umowę o nowe pozycje
Myślę że nie ma problemu jeśli spełniacie ten warunek. Gorzej jakbyście chcieli rozszerzyć umowę o nowe pozycje
0
2019-07-15 07:45 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy