Forum


Powrót Porównanie platform do elektronicznych zamówień

AA

Administrator ApexNet

Szanowni Państwo,

z uwagi na wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się już niedługo pozwoliłam sobie zamieścić informacje o nim również tutaj.

Jako jedyna firma szkoleniowa udało nam się stworzyć wyjątkowe szkolenie, podczas którego będziemy logować się na żywo do największych platform do elektronicznych zamówień i opowiadać Państwu o ich funkcjonalnościach. Nie jest to w żaden sposób szkolenie reklamowe – będziemy mówić obiektywnie, tak, żebyście Państwo mogli sami podjąć decyzję, która platforma byłaby dla Państwa najlepsza. Będziemy również mówić o miniPortalu.

Na tym szkoleniu poruszymy też inne kwestie związane z elektronizacją. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zapisu TUTAJ.

Zastanawia mnie, co Państwo myślicie o takim produkcie?

 

Szanowni Państwo, z uwagi na wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się już niedługo pozwoliłam sobie zamieścić informacje o nim również tutaj. Jako jedyna firma szkoleniowa udało nam się stworzyć wyjątkowe szkolenie, podczas którego będziemy logować się na żywo do największych platform do elektronicznych zamówień i opowiadać Państwu o ich funkcjonalnościach. Nie jest to w żaden sposób szkolenie reklamowe - będziemy mówić obiektywnie, tak, żebyście Państwo mogli sami podjąć decyzję, która platforma byłaby dla Państwa najlepsza. Będziemy również mówić o miniPortalu. Na tym szkoleniu poruszymy też inne kwestie związane z elektronizacją. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zapisu <strong><a href="https://www.apexnet.com.pl/szkolenie/2839/elektronizacja-zamowien-publicznych-w-praktyce-charakterystyka-platform-wraz-z-prezentacja-ich-funkcjonalnosci?utm_source=referral_edustrefa&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=referral_edustrefa_forumszkolenieezamowienia">TUTAJ</a>. </strong> <h2><strong>Zastanawia mnie, co Państwo myślicie o takim produkcie?</strong></h2> &nbsp; <a href="https://edustrefa.apexnet.com.pl/wp-content/uploads/2019/07/platformy-holka.jpg"><img class="alignnone size-medium wp-image-3916" src="https://edustrefa.apexnet.com.pl/wp-content/uploads/2019/07/platformy-holka-300x200.jpg" alt="" width="300" height="200" /></a>
0
2019-07-15 12:09 0

P.

Paweł .....

14

Dobrze na pomysł .
Gorzej na termin - urlop :/
Dobrze na pomysł . Gorzej na termin - urlop :/
0
2019-07-15 12:25 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy