Forum


Powrót Wymagania w SIWZ względem JEDZ, a wypełnienie

M.

Malwina .....

10

Dzień dobry,
czytając wymagania w SIWZ względem JEDZ Zamawiający wskazuje, że Wykonawca zobowiązany jest wypełnić w Części IV kryteria kwalifikacji w Sekcji A pkt 2, w Sekcji B pkt 5 oraz w Sekcji C pkt 1b, natomiast wypełniając JEDZ jest tam do uzupełnienia jedynie sekcja alfa "ogólne oświadczenie dot. wszystkich kryteriów". Zamawiający nie określił w SIWZ ani innych dokumentach (np. ogłoszeniu), że Wykonawca wypełniając sekcję alfa nie musi wypełniać pozostałych pól. W ogóle nie ma mowy o sekcji alfa.
Chodzi mi o fakt, że dla osób, które nie są aż tak doświadczone, składając ofertę może je zmylić to, że w SIWZ wymaga jednego, a w JEDZ do wypełnienia jest coś innego.
Co w tym przypadku?
Dzień dobry, czytając wymagania w SIWZ względem JEDZ Zamawiający wskazuje, że Wykonawca zobowiązany jest wypełnić w Części IV kryteria kwalifikacji w Sekcji A pkt 2, w Sekcji B pkt 5 oraz w Sekcji C pkt 1b, natomiast wypełniając JEDZ jest tam do uzupełnienia jedynie sekcja alfa "ogólne oświadczenie dot. wszystkich kryteriów". Zamawiający nie określił w SIWZ ani innych dokumentach (np. ogłoszeniu), że Wykonawca wypełniając sekcję alfa nie musi wypełniać pozostałych pól. W ogóle nie ma mowy o sekcji alfa. Chodzi mi o fakt, że dla osób, które nie są aż tak doświadczone, składając ofertę może je zmylić to, że w SIWZ wymaga jednego, a w JEDZ do wypełnienia jest coś innego. Co w tym przypadku?
0
2019-07-22 08:09 0

K.

Katarzyna .....

0

Być może JEDZ został przygotowany niezgodnie z żądaniem określonym w SIWZ. W takiej sytuacji najlepiej dopytać zamawiającego.
Być może JEDZ został przygotowany niezgodnie z żądaniem określonym w SIWZ. W takiej sytuacji najlepiej dopytać zamawiającego.
0
2019-07-22 10:48 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy