Forum


Powrót Pzp dla parafii?

A.

Anita .....

3

Witam, mamy wątpliwości czy parafia musi i w jakiej formie stosować ustawę PzP w związku z art. 3 ust. 1 pkt. 5 w momencie gdy dofinansowanie do zamówienia przekracza 50 % wartości zamówienia???
Witam, mamy wątpliwości czy parafia musi i w jakiej formie stosować ustawę PzP w związku z art. 3 ust. 1 pkt. 5 w momencie gdy dofinansowanie do zamówienia przekracza 50 % wartości zamówienia???
0
2019-07-24 12:55 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 542

parafie jak to bywa nie muszą chyba, że coś konkretniejszego jest zapisane w warunkach i regulaminach dofinansowania.
parafie jak to bywa nie muszą chyba, że coś konkretniejszego jest zapisane w warunkach i regulaminach dofinansowania.
0
2019-07-24 15:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy