Forum


Powrót powierzenie czynności zastrzeżonych dla kierownika zamawiającego

M.

Marta .....

2

Czy kierownik może w drodze pełnomocnictwa powierzyć czynności tylko na dwa dni swojej nieobecności? Taka sytuacja:
1. przetarg nieograniczony, po ogłoszeniu, przed terminem składania ofert,
2. kierownika nie będzie w czwartek i piątek,
3. w czwartek rano występuje konieczność zmiany SIWZ i przesunięcia terminu otwarcia ofert.
Czy w takiej sytuacji czekać do poniedziałku? Czy kierownik może powierzyć czynności (odpowiedź na pytanie wykonawcy, zatwierdzenie zmian w SIWZ, itp.) tylko na te dwa dni?
Czy kierownik może w drodze pełnomocnictwa powierzyć czynności tylko na dwa dni swojej nieobecności? Taka sytuacja: 1. przetarg nieograniczony, po ogłoszeniu, przed terminem składania ofert, 2. kierownika nie będzie w czwartek i piątek, 3. w czwartek rano występuje konieczność zmiany SIWZ i przesunięcia terminu otwarcia ofert. Czy w takiej sytuacji czekać do poniedziałku? Czy kierownik może powierzyć czynności (odpowiedź na pytanie wykonawcy, zatwierdzenie zmian w SIWZ, itp.) tylko na te dwa dni?
0
2019-07-26 09:09 0

J.

Jagoda .....

49

Kierownik może w jednym postępowaniu zarówno samodzielnie wykonywać czynności zastrzeżone dla siebie, jak i powierzyć je swojemu pracownikowi np. na czas urlopu.
Zalecam formę pisemną upoważnienia i podpięcie dokumentu jako załącznika do protokołu postępowania.
Kierownik może w jednym postępowaniu zarówno samodzielnie wykonywać czynności zastrzeżone dla siebie, jak i powierzyć je swojemu pracownikowi np. na czas urlopu. Zalecam formę pisemną upoważnienia i podpięcie dokumentu jako załącznika do protokołu postępowania.
0
2019-07-26 09:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy