Forum


Powrót Oszacowanie wartości przedmiotu zamówienia

K.

Katarzyna .....

26

W oszacowania przedmiotu zamówienia należy również uwzględnić wartość zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 6 / pkt. 7 ustawy pzp,
Jak wyliczyć tę wartość od:
1. zamówienia podstawowego, czy
2. zamówienia podstawowego + prawo opcji?
Ja osobiście, skłaniam się ku tej drugiej opcji, ale proszę o podpowiedź czy będzie tak ok.
W oszacowania przedmiotu zamówienia należy również uwzględnić wartość zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 6 / pkt. 7 ustawy pzp, Jak wyliczyć tę wartość od: 1. zamówienia podstawowego, czy 2. zamówienia podstawowego + prawo opcji? Ja osobiście, skłaniam się ku tej drugiej opcji, ale proszę o podpowiedź czy będzie tak ok.
0
2019-07-29 13:19 0

J.

Jagoda .....

49

Nie rozumiem pytania...
W wartość zamówienia wchodzi: wartość zamówienia podstawowego + prawo opcji + zamówienia z art. 67 ust. 1 pkt 6/7
Zamówienia z art. 67 ust. 1 pkt 6 lub 7 nie są wyliczane procentowo. Należy ustalić ich wartość zgodnie z ogólnymi zasadami np. na podstawie kosztorysu w robotach budowlanych...
Nie rozumiem pytania... W wartość zamówienia wchodzi: wartość zamówienia podstawowego + prawo opcji + zamówienia z art. 67 ust. 1 pkt 6/7 Zamówienia z art. 67 ust. 1 pkt 6 lub 7 nie są wyliczane procentowo. Należy ustalić ich wartość zgodnie z ogólnymi zasadami np. na podstawie kosztorysu w robotach budowlanych...
0
2019-07-30 07:47 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy