Forum


Powrót § 9 ust 2 rozporządzenia w sprawie rodzajów dokumentów

S.

Sylwia .....

0

Czy należny to rozumieć jako konieczność żądania dokumentów określonych w § 5 pkt 1-9 od podmiotu trzeciego zawsze (nawet jeżeli nie żądamy ich od wykonawcy)?
Czy należny to rozumieć jako konieczność żądania dokumentów określonych w § 5 pkt 1-9 od podmiotu trzeciego zawsze (nawet jeżeli nie żądamy ich od wykonawcy)?
1
2016-09-26 14:29 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 619

Są dwa podziały, jedni twierdzą że tylko to co od wykonawcy, drudzy że wszystko, bo tak brzmi literalnie przepis z rozporządzenia. Ale jak już żądamy to tylko w stosunku do oferty pierwszej w rankingu.
Są dwa podziały, jedni twierdzą że tylko to co od wykonawcy, drudzy że wszystko, bo tak brzmi literalnie przepis z rozporządzenia. Ale jak już żądamy to tylko w stosunku do oferty pierwszej w rankingu.
1
2016-09-27 05:52 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy