Forum


Powrót zamówienie z wolnej ręki - elektronizacja.

G.

Gabriela .....

2

Witam. Zamówienie z wr do postępowania powyżej progów unijnych (które było prowadzone elektronicznie juz) którego szacunkowa wartość teraz to niecałe 10 000 zł. Jak to robicie? Z tego co widzę - możemy dopuścić formę elektroniczną - e-mail, co już robiłam.
Ok. Co wysyłam? Podpisany elektronicznie dokument zaproszenie do negocjacji? I co jeszcze?
Co składa nam w takim razie Wykonawca? Oświadczenia o spełnianiu i br. wykl z postępowaniu?
I nic więcej? JEDZ jest przy takiej kwocie konieczny?
Oferte składa później jak? Czy publikuje to w TEDZIE?
Witam. Zamówienie z wr do postępowania powyżej progów unijnych (które było prowadzone elektronicznie juz) którego szacunkowa wartość teraz to niecałe 10 000 zł. Jak to robicie? Z tego co widzę - możemy dopuścić formę elektroniczną - e-mail, co już robiłam. Ok. Co wysyłam? Podpisany elektronicznie dokument zaproszenie do negocjacji? I co jeszcze? Co składa nam w takim razie Wykonawca? Oświadczenia o spełnianiu i br. wykl z postępowaniu? I nic więcej? JEDZ jest przy takiej kwocie konieczny? Oferte składa później jak? Czy publikuje to w TEDZIE?
0
2019-08-05 11:35 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

To WR po PN? Jeżeli tak to Wykonawca przed podpisaniem umowy składa wszystkie wymagane dokumenty w PN. Można wskazać ePUAP, ale wystarczające jest złożenie dokumentów na podany adres mailowy Zamawiającego.
Informację z udzielenia zamówienia publikujemy zawsze. Informację o planowanym zawarciu umowy w ramach WR - zgodnie ze wskazaniem w ustawie. Jeżeli WR jest po PN to nie ma takiej potrzeby.
To WR po PN? Jeżeli tak to Wykonawca przed podpisaniem umowy składa wszystkie wymagane dokumenty w PN. Można wskazać ePUAP, ale wystarczające jest złożenie dokumentów na podany adres mailowy Zamawiającego. Informację z udzielenia zamówienia publikujemy zawsze. Informację o planowanym zawarciu umowy w ramach WR - zgodnie ze wskazaniem w ustawie. Jeżeli WR jest po PN to nie ma takiej potrzeby.
0
2019-08-05 12:44 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy