Forum


Powrót Wybór oferty - oświadczenie dot. przynależności do grupy kapitałowej

A.

Anna .....

16

W postępowaniu zastosowano procedurę odwróconą. Nie wymagano żadnych dokumentów składanych na wezwanie z art. 26 ust. 2 pzp. Czy trzeba czekać 3 dni z rozstrzygnięciem przetargu (termin składania oświadczeń dot. grupy kapitałowej) w przypadku kiedy otrzymaliśmy od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona?
W postępowaniu zastosowano procedurę odwróconą. Nie wymagano żadnych dokumentów składanych na wezwanie z art. 26 ust. 2 pzp. Czy trzeba czekać 3 dni z rozstrzygnięciem przetargu (termin składania oświadczeń dot. grupy kapitałowej) w przypadku kiedy otrzymaliśmy od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona?
0
2019-08-14 08:54 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 514

musisz czekać bo nie wiesz jak będzie z GK. A jeśli inny poda, ze należy do tej samej GK co wybrany? Wtedy będziesz wyjasniała.
musisz czekać bo nie wiesz jak będzie z GK. A jeśli inny poda, ze należy do tej samej GK co wybrany? Wtedy będziesz wyjasniała.
0
2019-08-14 09:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy