Forum


Powrót od kiedy liczy się termin na zadawanie pytań?

M.

Michał .....

1

Dzień dobry,
Proszę o wskazanie terminu oraz jakieś opinie. Czy jest to termin od wysłania zgłoszenia do TED czy od publikacji w TED? Czy publikacja zaczyna się od momentu ogłoszenia umieszczonego na tablicy w siedzibie Zamawiającego? Zawsze byłem przekonany, że od tego momentu. Proszę o informacje.
Dzień dobry, Proszę o wskazanie terminu oraz jakieś opinie. Czy jest to termin od wysłania zgłoszenia do TED czy od publikacji w TED? Czy publikacja zaczyna się od momentu ogłoszenia umieszczonego na tablicy w siedzibie Zamawiającego? Zawsze byłem przekonany, że od tego momentu. Proszę o informacje.
0
2019-08-26 13:08 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 285

Zgodnie z art. 43 ust. 2 termin składania ofert wyznacza się od dnia przekazania ogłoszenia do Dziennika Urzędowego UE, a więc ten termin jest odniesieniem do wyliczenia połowy terminu do zadawania pytań. Natomiast zamieszczenie SIWZ i ogłoszenia na stronie czy na tablicy, moze nastąpić dopiero po opublikowaniu ogłoszenia bądź po upływie 48 godzin (art. 11 ust. 7d)
Zgodnie z art. 43 ust. 2 termin składania ofert wyznacza się od dnia przekazania ogłoszenia do Dziennika Urzędowego UE, a więc ten termin jest odniesieniem do wyliczenia połowy terminu do zadawania pytań. Natomiast zamieszczenie SIWZ i ogłoszenia na stronie czy na tablicy, moze nastąpić dopiero po opublikowaniu ogłoszenia bądź po upływie 48 godzin (art. 11 ust. 7d)
0
2019-08-26 13:17 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy