Forum


Powrót dokumenty do oferty

A.

Agnieszka .....

8

Czy mogę żądać do oferty dokumentów na potwierdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z SIWZ od wszystkich Wykonawców, czy tylko od najwyżej ocenionego? (chodzi mi o opis samochodu oraz dokumenty z parametrami samochodu).
Czy mogę żądać do oferty dokumentów na potwierdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z SIWZ od wszystkich Wykonawców, czy tylko od najwyżej ocenionego? (chodzi mi o opis samochodu oraz dokumenty z parametrami samochodu).
0
2019-08-26 15:59 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 290

jeżeli nie przewidziano w SIWZ zastosowania art. 24aa to jak najbardziej
jeżeli nie przewidziano w SIWZ zastosowania art. 24aa to jak najbardziej
0
2019-08-27 08:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy