Forum


Powrót zamówienie z wolnej ręki

M.

Marta .....

2

Proszę o opinie: czy zamówienie z art. 67 ust.1 pkt 1 lit a muszę zgłaszać do Prezesa UZP? zamówienie poniżej progów
Proszę o opinie: czy zamówienie z art. 67 ust.1 pkt 1 lit a muszę zgłaszać do Prezesa UZP? zamówienie poniżej progów
0
2019-08-30 14:32 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 848

Nie, nie trzeba. Tylko zamówienia powyżej progów unijnych trzeba zgłaszać (art. 67 ust. 2)
Nie, nie trzeba. Tylko zamówienia powyżej progów unijnych trzeba zgłaszać (art. 67 ust. 2)
0
2019-08-30 19:40 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy