Forum


Powrót Możliwosć zmiany umowy - art. 144 ust. 1 pkt 6

K.

Krystian .....

6

Dzień dobry,

Mamy z wykonawcą podpisaną umowę na 550 tys brutto na wykonanie przebudowy budynku. Jednym z kryteriów oceny była gwarancja. Wykonawca zaoferował 5 lat gwarancji.
Czy gdybyśmy aneksowali umowę dot. zwiększenia zakresu na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy pzp (wykonanie dodatkowych elementów w budynku) na ok 60 tys brutto to czy na ten dodatkowy zakres można ustalić inny okres gwarancji tj 2 lata ? Czy jednak trzeba trzymać się tego zaoferowanego w ofercie i w pierwotnej umowie tj 5 lat ?
pozdrawiam
Dzień dobry, Mamy z wykonawcą podpisaną umowę na 550 tys brutto na wykonanie przebudowy budynku. Jednym z kryteriów oceny była gwarancja. Wykonawca zaoferował 5 lat gwarancji. Czy gdybyśmy aneksowali umowę dot. zwiększenia zakresu na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy pzp (wykonanie dodatkowych elementów w budynku) na ok 60 tys brutto to czy na ten dodatkowy zakres można ustalić inny okres gwarancji tj 2 lata ? Czy jednak trzeba trzymać się tego zaoferowanego w ofercie i w pierwotnej umowie tj 5 lat ? pozdrawiam
0
2019-09-11 07:21 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 543

Jeśli chcesz aneksować - to warunki umowy bez zmian pozostałych bo jest to element tego samego zadania.
Jeśli chcesz aneksować - to warunki umowy bez zmian pozostałych bo jest to element tego samego zadania.
0
2019-09-12 14:27 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy