Forum


Powrót Odrzucić czy poprawić?

M.

Magdalena .....

0

Wykonawca złożył ofertę, w której w jednej pozycji podał zły VAT. Wezwany do wyjaśnienia, poinformował o oczywistej omyłce i poprosił o poprawienie oferty. Czy muszę odrzucić na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 6) czy mogę poprawić? Dodam, że jest to najkorzystniejsza oferta.
Wykonawca złożył ofertę, w której w jednej pozycji podał zły VAT. Wezwany do wyjaśnienia, poinformował o oczywistej omyłce i poprosił o poprawienie oferty. Czy muszę odrzucić na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 6) czy mogę poprawić? Dodam, że jest to najkorzystniejsza oferta.
0
2019-09-11 12:54 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Czy Zamawiający wskazał w SIWZ prawidłową stawkę VAT?
Czy Zamawiający wskazał w SIWZ prawidłową stawkę VAT?
0
2019-09-11 12:57 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy