Forum


Powrót przedłużenie terminu umowy WYkonawcy - postępowanie w DUUE

P.

Patrycja .....

2

W związku, z przedłużeniem umowy Wykonawcy, Zamawiajający powinien wprowadzić jakieś informacje do DUUE?
W związku, z przedłużeniem umowy Wykonawcy, Zamawiajający powinien wprowadzić jakieś informacje do DUUE?
0
2019-09-17 08:40 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Jeżeli zmiana umowy jest przeprowadzana na podstawie at. 144 ust. 1 pkt 2 lub 3 wtedy trzeba takie ogłoszenie przesłać do publikacji w DUUE, natomiast jeśli na innej podstawie (np. wynika to wprost z zapisów umowy - art. 144 ust. 1 pkt 1) to nic nie trzeba zamieszczać. Podejrzewam że tylko zmieniacie termin wykonania zamówienia więc nie będziecie nic musieli zamieszczać.
Jeżeli zmiana umowy jest przeprowadzana na podstawie at. 144 ust. 1 pkt 2 lub 3 wtedy trzeba takie ogłoszenie przesłać do publikacji w DUUE, natomiast jeśli na innej podstawie (np. wynika to wprost z zapisów umowy - art. 144 ust. 1 pkt 1) to nic nie trzeba zamieszczać. Podejrzewam że tylko zmieniacie termin wykonania zamówienia więc nie będziecie nic musieli zamieszczać.
0
2019-09-17 09:04 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy