Forum


Powrót wadium

L.

Lidia .....

0

Czy ustalenie wadium na więcej niż 3 proc. wartości zamówienia to naruszenie prawa?
Czy ustalenie wadium na więcej niż 3 proc. wartości zamówienia to naruszenie prawa?
0
2019-09-18 13:09 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 500

Oczywiście, że tak. Złamany zostanie przepis art. 45 ust. 4 pzp.
Oczywiście, że tak. Złamany zostanie przepis art. 45 ust. 4 pzp.
0
2019-09-18 13:17 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy