Forum


Powrót KRK

A.

Anna .....

29

Dzień dobry,
w postępowaniu żądam KRK z art. 24 ust. 1 pkt.13), 14) i 21) ustawy pzp.
Czy Wykonawca (Spółka z o.o.) oprócz KRK dla osób wchodzących do Zarządu, ma również przedstawić KRK dla osób wchodzących do Rady Nadzorczej - na podstawie art. 24 ust.1 pkt.14) ?
Dzień dobry, w postępowaniu żądam KRK z art. 24 ust. 1 pkt.13), 14) i 21) ustawy pzp. Czy Wykonawca (Spółka z o.o.) oprócz KRK dla osób wchodzących do Zarządu, ma również przedstawić KRK dla osób wchodzących do Rady Nadzorczej - na podstawie art. 24 ust.1 pkt.14) ?
0
2019-09-20 11:59 0

K.

Kamil .....

2

Na szkoleniu zadałem to pytanie p. Iwonie Holce i tak - członkowie RN również powinni mieć zaświadczenie o niekaralności.
Na szkoleniu zadałem to pytanie p. Iwonie Holce i tak - członkowie RN również powinni mieć zaświadczenie o niekaralności.
0
2019-09-20 12:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy