Forum


Powrót warunek doświadczenie - żądanie nie pełnej treści rozporządzenia w sprawie dokumentów jakie zamawaiający może żądać od wykonawców

K.

Karolina .....

0

Witam,
w jednym z postępowań (na etapie badania ofert) zauważyłam, iż przy formułowaniu warunku udziału w postępowaniu nie przytoczyłam pełnej treści rozporządzenia w sprawie dokumentów. Pisząc w skrócie zażądałam wykazu usług bez referencji, które są nieodłączne zgodnie z treścią rozporządzenia. Czy da się to uratować? Czy mogę wezwać o referencje opierając się na pełnej treści rozporządzenia idąc w kierunku takim , iż nie muszę przepisywać do SIWZ wszystkich przepisów powszechnie obowiązujących? Czy powinnam jednak unieważnić postępowanie ze względu na wadę?
Witam, w jednym z postępowań (na etapie badania ofert) zauważyłam, iż przy formułowaniu warunku udziału w postępowaniu nie przytoczyłam pełnej treści rozporządzenia w sprawie dokumentów. Pisząc w skrócie zażądałam wykazu usług bez referencji, które są nieodłączne zgodnie z treścią rozporządzenia. Czy da się to uratować? Czy mogę wezwać o referencje opierając się na pełnej treści rozporządzenia idąc w kierunku takim , iż nie muszę przepisywać do SIWZ wszystkich przepisów powszechnie obowiązujących? Czy powinnam jednak unieważnić postępowanie ze względu na wadę?
0
2019-09-30 11:50 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy