Forum


Powrót KRK po terminie składani ofert

A.

Anna .....

29

Witam,
Wykonawca miał uzupełnić KRK z art. 24 ust.1 pkt.13. Termin składania ofert upływał w dniu 23.09. Wykonawca uzupełnił w wyniku wezwania KRK z datą 27.09. Czy dokument należy uznać?
Witam, Wykonawca miał uzupełnić KRK z art. 24 ust.1 pkt.13. Termin składania ofert upływał w dniu 23.09. Wykonawca uzupełnił w wyniku wezwania KRK z datą 27.09. Czy dokument należy uznać?
0
2019-10-03 09:27 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Oczywiście że uznać (o ile z dokumentu KRK wynika że nie był karany)
Oczywiście że uznać (o ile z dokumentu KRK wynika że nie był karany)
0
2019-10-03 09:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy