Forum


Powrót zmiana umowy

A.

Anna .....

30

Witam,
taka sytuacja. Postępowanie odbyło się w ramach PN poniżej progu na roboty budowlane. Wystąpiły roboty dodatkowe zgodnie z art.144 ust.1 pkt.2 i 3 ustawy pzp.
Sporządzono protokół konieczności. Sporządzono aneks do umowy uwzględniający zmianę wartości umowy i zmianę terminu realizacji umowy. Czy należy również sporządzić zmianę umowy w Bzp?
Witam, taka sytuacja. Postępowanie odbyło się w ramach PN poniżej progu na roboty budowlane. Wystąpiły roboty dodatkowe zgodnie z art.144 ust.1 pkt.2 i 3 ustawy pzp. Sporządzono protokół konieczności. Sporządzono aneks do umowy uwzględniający zmianę wartości umowy i zmianę terminu realizacji umowy. Czy należy również sporządzić zmianę umowy w Bzp?
0
2019-10-07 14:03 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 112

tak, zawsze zmianiałam oraz w KZP (strona miejska w Warszawie)
tak, zawsze zmianiałam oraz w KZP (strona miejska w Warszawie)
0
2019-10-07 14:34 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy