Forum


Powrót Problemy z nowymi ogłoszeniami BZP

ET

Elżbieta Turek

0

Przy wypełnianiu nowego ogłoszenia o udzieleniu zamówienia w Biuletynie, nasunęło mi się kilka pytań (i problemów technicznych), może ktoś z Państwa już się z tym spotkał i ma pomysł jak postąpić:

1. Jak ODZNACZYĆ błędnie (omyłkowo) zaznaczone okienko o unieważnieniu postępowania (początek sekcji IV)??

2. Skąd Zamawiający ma wiedzieć w postępowaniu poniżej progów, czy Wykonawcy są małymi/średnimi przedsiębiorcami? Jeśli w tym punkcie nie zaznaczę nic (bo nie wiem) to w ogłoszeniu będzie: NIE.

3. W poz. IV.6 pomimo wielokrotnego wpisywania waluty (w różnych formatach) - w gotowym ogłoszeniu nie pojawia się nic.
Przy wypełnianiu nowego ogłoszenia o udzieleniu zamówienia w Biuletynie, nasunęło mi się kilka pytań (i problemów technicznych), może ktoś z Państwa już się z tym spotkał i ma pomysł jak postąpić: 1. Jak ODZNACZYĆ błędnie (omyłkowo) zaznaczone okienko o unieważnieniu postępowania (początek sekcji IV)?? 2. Skąd Zamawiający ma wiedzieć w postępowaniu poniżej progów, czy Wykonawcy są małymi/średnimi przedsiębiorcami? Jeśli w tym punkcie nie zaznaczę nic (bo nie wiem) to w ogłoszeniu będzie: NIE. 3. W poz. IV.6 pomimo wielokrotnego wpisywania waluty (w różnych formatach) - w gotowym ogłoszeniu nie pojawia się nic.
0
2016-09-30 06:52 0

M.

Magdalena .....

2

ad 1) - nie wiem, próbowałam, ale nie da się odznaczyć,
ad 2) - w formularzu ofertowym wpisaliśmy punkt, w którym Wykonawca będzie musiał zaznaczyć czy należy lub nie należy do sektora małych/średnich przedsiębiorstw,
ad 3) nie pojawia się nic - ja tak zostawiłam.
ad 1) - nie wiem, próbowałam, ale nie da się odznaczyć, ad 2) - w formularzu ofertowym wpisaliśmy punkt, w którym Wykonawca będzie musiał zaznaczyć czy należy lub nie należy do sektora małych/średnich przedsiębiorstw, ad 3) nie pojawia się nic - ja tak zostawiłam.
1
2016-09-30 09:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy