Forum


Powrót Wadium

K.

Katarzyna .....

26

Czy uznajemy za prawidłowo wniesienie wadium w formie poręczenia przez jednego z konsorcjantów?
Czy uznajemy za prawidłowo wniesienie wadium w formie poręczenia przez jednego z konsorcjantów?
0
2019-10-08 13:25 0

M.

Monika .....

8

tak, jeżeli poręczenie jest wystawione zgodnie z art. 45 ust. 6 Pzp
tak, jeżeli poręczenie jest wystawione zgodnie z art. 45 ust. 6 Pzp
0
2019-10-08 13:29 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy