Forum


Powrót Publikacja aneksu w BZP

M.

Malwina .....

23

Mam wątpliwość jeżeli chodzi o publikację aneksu w BZP. Umowa główna została zawarta przed nowelizacją, do umowy został sporządzony aneks po nowelizacji, czy też muszę w takiej sytuacji publikować aneks w BZP? Czy dotyczy to tylko umów i aneksów do tych umów zawartych po nowelizacji ?
Mam wątpliwość jeżeli chodzi o publikację aneksu w BZP. Umowa główna została zawarta przed nowelizacją, do umowy został sporządzony aneks po nowelizacji, czy też muszę w takiej sytuacji publikować aneks w BZP? Czy dotyczy to tylko umów i aneksów do tych umów zawartych po nowelizacji ?
1
2016-09-30 10:24 0

MK

Marzena Krukowska

0

sprawdź czy zmiany umowy wpisują się w art. 144 ust 1b. bo może nie musisz się martwić tym tematem
sprawdź czy zmiany umowy wpisują się w art. 144 ust 1b. bo może nie musisz się martwić tym tematem
0
2016-09-30 10:29 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy