Forum


Powrót JEDZ

S.

Sylwia .....

0

Wykonawca składając JEDZ wypelnił sekcję α , tym samym złożył tylko ogólne oświadczenie, że spełnia wszystkie wymagane kryteria kwalifikacji. Tymczasem ja wymagałam w SIWZ ubezpieczenia, środków finansowych i dostaw. Co w tej sytuacji, czy mogę go wezwać do uzupełnienia?
Wykonawca składając JEDZ wypelnił sekcję α , tym samym złożył tylko ogólne oświadczenie, że spełnia wszystkie wymagane kryteria kwalifikacji. Tymczasem ja wymagałam w SIWZ ubezpieczenia, środków finansowych i dostaw. Co w tej sytuacji, czy mogę go wezwać do uzupełnienia?
0
2019-10-16 13:06 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 621

wezwać do uzupełnienia na podstawie art. 26 ust. 3
wezwać do uzupełnienia na podstawie art. 26 ust. 3
0
2019-10-16 13:11 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy