Forum


Powrót Czy to zmiana tresci oferty?

A.

Anna .....

30

Postep. na szkolenie, (usługa społeczna, warunek udziała wykaz min. 1 trenra. Taka sytuacja. wykonawca zaznaczył w formularzu ofertowym, ze zamówienie wykona sam. Następnie dołącza do oferty wypełnione oświadczenie z art. 25 ust. 1 dotyczace podwykonawców (w osobie trenera) oraz zobowiązanie trenera do oddania zasobów. Zamawiający wezwał do wyjaśnienia. W wyniku wyjaśnienia wyjaśnia, ze zamówienie wykona sam, a trener będzie zatrudniony na umowę zlecenia. Czy ofertę można przyjąć, czy to nie jest zmiana treści oferty?
Postep. na szkolenie, (usługa społeczna, warunek udziała wykaz min. 1 trenra. Taka sytuacja. wykonawca zaznaczył w formularzu ofertowym, ze zamówienie wykona sam. Następnie dołącza do oferty wypełnione oświadczenie z art. 25 ust. 1 dotyczace podwykonawców (w osobie trenera) oraz zobowiązanie trenera do oddania zasobów. Zamawiający wezwał do wyjaśnienia. W wyniku wyjaśnienia wyjaśnia, ze zamówienie wykona sam, a trener będzie zatrudniony na umowę zlecenia. Czy ofertę można przyjąć, czy to nie jest zmiana treści oferty?
0
2019-10-17 13:37 0

M.

Monika .....

8

jeżeli będzie to zasób własny - pracownik to ok
jeżeli będzie to zasób własny - pracownik to ok
0
2019-10-17 13:48 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy