Forum


Powrót Termin szacowania zamówienia

M.

Magdalena .....

0

Zgodnie z art. 35. 1. ustalenia wartości zamówienia dokonuje się nie wcześniej niż 3 miesiące przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli przedmiotem zamówienia są dostawy lub usługi. Szacowanie przeprowadzono w prawidłowym terminie, ale na podstawie ofert starszych niż 3 miesiące. Czy w takim przypadku wartość zamówienia została oszacowana prawidłowo, czy też oferty te powinny być aktualizowane lub potwierdzone?
Zgodnie z art. 35. 1. ustalenia wartości zamówienia dokonuje się nie wcześniej niż 3 miesiące przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli przedmiotem zamówienia są dostawy lub usługi. Szacowanie przeprowadzono w prawidłowym terminie, ale na podstawie ofert starszych niż 3 miesiące. Czy w takim przypadku wartość zamówienia została oszacowana prawidłowo, czy też oferty te powinny być aktualizowane lub potwierdzone?
0
2019-10-18 10:28 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Jeżeli miała pani oferty starsze powyżej 3 miesięcy, to powinna pani je przynajmniej potwierdzić, zaktualizować.
Jeżeli miała pani oferty starsze powyżej 3 miesięcy, to powinna pani je przynajmniej potwierdzić, zaktualizować.
0
2019-10-18 10:39 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy