Forum


Powrót Procedura odwrócona - GK, rnc

K.

Krystian .....

6

Witam.


Postępowanie poniżej progów, procedura odwrócona.

1. Oferta Wykonawcy 2-go w kolejności. Oferta przekracza o 50 % kwotę jaka zamawiajacy ma przeznaczoną. Pełnomocnictwo jest w formie zwykłej kopii. Powinienem zwrócić się o uzupełnienie?

2. Czy o wyjaśnienie RNC zwracam się tylko do wykonawcy którego oferta jest najkorzystniejsza czy do wszystkich którzy spełniają przesłanki?

3. wzywam o oświadczenie o gk tylko wykonawców których oferta jest najkorzystniejsza (w postępowaniu jest kilka części) czy WSZYSTKICH jak leci oprócz tych którzy zostaną odrzuceni?

pozdrawiam
Witam. Postępowanie poniżej progów, procedura odwrócona. 1. Oferta Wykonawcy 2-go w kolejności. Oferta przekracza o 50 % kwotę jaka zamawiajacy ma przeznaczoną. Pełnomocnictwo jest w formie zwykłej kopii. Powinienem zwrócić się o uzupełnienie? 2. Czy o wyjaśnienie RNC zwracam się tylko do wykonawcy którego oferta jest najkorzystniejsza czy do wszystkich którzy spełniają przesłanki? 3. wzywam o oświadczenie o gk tylko wykonawców których oferta jest najkorzystniejsza (w postępowaniu jest kilka części) czy WSZYSTKICH jak leci oprócz tych którzy zostaną odrzuceni? pozdrawiam
1
2016-10-03 07:51 0

J.

Jowita .....

0

Oświadczenie o grupie kapitałowej muszą złożyć wszyscy.
Pozostałe czynności związane z badaniem ofert (wyjaśnienia, uzupełnienia) odnoszą się tylko do oferty ocenionej najwyżej.
Oświadczenie o grupie kapitałowej muszą złożyć wszyscy. Pozostałe czynności związane z badaniem ofert (wyjaśnienia, uzupełnienia) odnoszą się tylko do oferty ocenionej najwyżej.
1
2016-10-03 08:28 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy