Forum


Powrót 138o - usługi społeczne

P.

Przemysław .....

1

Witam,
Jak uważacie czy w zamówieniach na usługi społeczne, można wykluczyć możliwość korzystania z potencjału podmiotu trzeciego niebędącego podwykonawcą?
Czy można ograniczyć możliwość korzystania podmiotu trzeciego będącego podwykonawcą ? Wiem, że Zamawiający powinien przestrzegać zasad wymienionych w art 138o, ale czy ograniczenia wspomniane powyżej nie będą naruszać tych zasad?
Witam, Jak uważacie czy w zamówieniach na usługi społeczne, można wykluczyć możliwość korzystania z potencjału podmiotu trzeciego niebędącego podwykonawcą? Czy można ograniczyć możliwość korzystania podmiotu trzeciego będącego podwykonawcą ? Wiem, że Zamawiający powinien przestrzegać zasad wymienionych w art 138o, ale czy ograniczenia wspomniane powyżej nie będą naruszać tych zasad?
0
2019-10-23 13:35 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 514

W tym postepowaniu robisz co chcesz i co Ci dyktuje wewnetrzny regulamin. Sam ustalasz wszelkie warunki za wyjatkiem minimalnych opisanych w art.
W tym postepowaniu robisz co chcesz i co Ci dyktuje wewnetrzny regulamin. Sam ustalasz wszelkie warunki za wyjatkiem minimalnych opisanych w art.
0
2019-10-23 13:58 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy