Forum

Powrót dzielenie zamówień

E.

Ewelina .....

0

Witam,
W roku 2020 planujemy przeprowadzić 4 postępowania o przygotowanie planu zagospodarowania przestrzennego (oraz zmiany planu). Czy mogę każdorazowo przygotować postępowanie na 1 plan i zastosować tryb zgodnie z naszym regulaminem np. zapytanie cenowe lub ofertowe. Czy jeśli łączna wartość 4 zamówień jest powyżej 30 000 euro to muszę zastosować tryb zgodnie z pzp ?
Witam, W roku 2020 planujemy przeprowadzić 4 postępowania o przygotowanie planu zagospodarowania przestrzennego (oraz zmiany planu). Czy mogę każdorazowo przygotować postępowanie na 1 plan i zastosować tryb zgodnie z naszym regulaminem np. zapytanie cenowe lub ofertowe. Czy jeśli łączna wartość 4 zamówień jest powyżej 30 000 euro to muszę zastosować tryb zgodnie z pzp ?
0
2019-10-24 08:51 0

A.

Anna .....

84

U mnie w jednostce szacujemy takie zamówienia łącznie i stosujemy procedurą odpowiednią do łącznej wartości.
U mnie w jednostce szacujemy takie zamówienia łącznie i stosujemy procedurą odpowiednią do łącznej wartości.
0
2019-10-24 08:54 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy