Forum


Powrót dokumnety na wezwanie z 26.1 - czy można uzupełnić/?

A.

Aneta .....

Fachowiec 110

Wykonawca dołączył błędną tabelkę wykaz dostaw, czy może uzupełnić ? wezwac go z 26.3 ?
Wykonawca dołączył błędną tabelkę wykaz dostaw, czy może uzupełnić ? wezwac go z 26.3 ?
0
2019-10-28 08:05 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 847

Tak, po wezwaniu z art. 26 ust.1 jeżeli nawet nie ma dokumentów lub są błędne to zawsze należy wezwać z art. 26 ust. 3
Tak, po wezwaniu z art. 26 ust.1 jeżeli nawet nie ma dokumentów lub są błędne to zawsze należy wezwać z art. 26 ust. 3
0
2019-10-28 08:21 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy