Forum


Powrót Art 26.2 brak potrzeby wezwania ??

W.

Wojciech .....

Fachowiec 615

Proste postępowanie ponizej UE. Oprócz oświadczeń wymagam jedynie ZUS i US.
Ofertę składa tylko jeden wykonawca i załacza wszystkie papiery przeze mnie wymagane łacznie z oświadczeniem Grupy Kapitałowej.

W siwz mam zapisy, iż Wykonawca może złożyć wszystkie wymagane dokumenty wraz z ofertą ale w przypadku składania grupy lub wezwania 26.2. do uzupełnienia części dokumentów nie złożonych dołacza oświadczenie, iż na dzień jego składania złożone dokumenty są nadal ważne i aktualne.

I teraz - mam wszystkie od razu, aktualne na dzień składania ofert, jest jeden wykonawca, przegladam ofertę w tym samym dniu i ....
1. oceniam i za godzinę wypuszczam mu e-mail o wygranym i wzywam do podpisania umowy (przetarg kończę w godz.)
2. mimo wszystko robię 26.2
3. moze jeszcze cos innego?
Która bramka jest dobra wg. Was. Ja już wykonałem czynności, ale jak zwykle czekam na moich wątkach Waszych opinii. Szczerze mówiąc nie za często traktuje ustawę literalnie :)
Proste postępowanie ponizej UE. Oprócz oświadczeń wymagam jedynie ZUS i US. Ofertę składa tylko jeden wykonawca i załacza wszystkie papiery przeze mnie wymagane łacznie z oświadczeniem Grupy Kapitałowej. W siwz mam zapisy, iż Wykonawca może złożyć wszystkie wymagane dokumenty wraz z ofertą ale w przypadku składania grupy lub wezwania 26.2. do uzupełnienia części dokumentów nie złożonych dołacza oświadczenie, iż na dzień jego składania złożone dokumenty są nadal ważne i aktualne. I teraz - mam wszystkie od razu, aktualne na dzień składania ofert, jest jeden wykonawca, przegladam ofertę w tym samym dniu i .... 1. oceniam i za godzinę wypuszczam mu e-mail o wygranym i wzywam do podpisania umowy (przetarg kończę w godz.) 2. mimo wszystko robię 26.2 3. moze jeszcze cos innego? Która bramka jest dobra wg. Was. Ja już wykonałem czynności, ale jak zwykle czekam na moich wątkach Waszych opinii. Szczerze mówiąc nie za często traktuje ustawę literalnie :)
0
2019-10-28 11:09 0

D.

Danuta .....

14

jeżeli masz wszystkie dokumenty to nie ma po co wzywać, wszystko ok.
jeżeli masz wszystkie dokumenty to nie ma po co wzywać, wszystko ok.
0
2019-10-28 12:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy