Forum


Powrót zobowiązanie podmiotu trzeciego

A.

Anna .....

30

Witam, taka sytuacja. Postęp. na usługi społeczne powyżej progu, Wykonawca załączył zobowiązanie podmiotu trzeciego nie podpisane kwalifik. podpisem elektronicznym. W wyniku wezwania z art. 26 ust. 3 do uzupełnienia, Wykonawca w odpowiedzi przesyła prośbę, aby przedłużyć termin złożenia wymaganego dokumentu, z uwagi na brak posiadania kwalif. podpisu elektronicznego przez podmiot trzeci. Jak podejść do tematu, można przychylić się do prośby Wykonawcy, czy należy wykluczyć Wykonawcę ?? - dodam, że jest tylko 1 oferta.
Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam
Witam, taka sytuacja. Postęp. na usługi społeczne powyżej progu, Wykonawca załączył zobowiązanie podmiotu trzeciego nie podpisane kwalifik. podpisem elektronicznym. W wyniku wezwania z art. 26 ust. 3 do uzupełnienia, Wykonawca w odpowiedzi przesyła prośbę, aby przedłużyć termin złożenia wymaganego dokumentu, z uwagi na brak posiadania kwalif. podpisu elektronicznego przez podmiot trzeci. Jak podejść do tematu, można przychylić się do prośby Wykonawcy, czy należy wykluczyć Wykonawcę ?? - dodam, że jest tylko 1 oferta. Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam
0
2019-10-28 12:24 0

D.

Danuta .....

14

jeżeli wykonawca złożył oświadczenie w oryginale, to składając ofertę elektronicznie i podpisjąc ją kw. podp.el. oferta jest ok.
jeżeli wykonawca złożył oświadczenie w oryginale, to składając ofertę elektronicznie i podpisjąc ją kw. podp.el. oferta jest ok.
0
2019-10-28 13:51 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy