Forum


Powrót Podwykonawca - JEDZ

K.

Katarzyna .....

26

Czy w przetargu nieograniczonym powyżej progów unijnych mogę nie żądać JEDZ od podwykonawcy, który nie jest podmiotem trzecim oraz na dalszym etapie żądania dokumentów na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia?
Czy w przetargu nieograniczonym powyżej progów unijnych mogę nie żądać JEDZ od podwykonawcy, który nie jest podmiotem trzecim oraz na dalszym etapie żądania dokumentów na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia?
0
2019-10-31 08:38 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 721

art. 25a ust. 5 pzp. na żądanie zamawiającego (a nie zawsze) :)
art. 25a ust. 5 pzp. na żądanie zamawiającego (a nie zawsze) :)
0
2019-10-31 08:51 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy